6rano.pl - wstawaj, szkoda dnia!

Tomasz Nastulak - Portfolio

Oferta

*WebDesign

WebDesign oznacza projektowanie stron. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Swoją uwagę skupiam na tym, aby witryna spełnia swoją użytkowość, funkcjonalność. Tak, aby nawet dziecko znalazło to czego szuka. Treść i wygląd serwisu ustalana jest w wyniku konsultacji obu stron - klienta i mojej.

Każdy projekt w trakcie budowy podlega ocenie i weryfikacji klienta, aż do uzyskania ostatecznej formy. Największy nacisk w projektowaniu kładę nie tylko na projekt graficzny, funkcjonalność serwisu, prostotę czy intuicyjność, ale także na zgodność ze standardami i obecnymi trendami (RWD), semantyczny kod, zoptymalizowany pod późniejsze pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach.

Wykonuję zarówno proste serwisy - wizytówki firm w Internecie, jak również bardziej zaawansowane dynamiczne serwisy z możliwością pełnej administracji i zarządzania treścią. Poza wykonaniem strony jestem w stanie zapewnić (lub doradzić) hosting, rejestruję domeny, pozycjonuję strony w wyszukiwarkach...

*Pozycjonowanie

Oprócz wielu czynności związanych z projektowaniem strony zajmuję się także pozycjonowaniem stron. Pozycjonowanie to proces ciągły i złożony, polegający na optymalizacji kodu strony oraz treści (content is king).

Z pozycjonowaniem wiąże się także dogłębna analiza poczynań konkurencji, zbadanie popularności i potencjału poszczególnych fraz kluczowych a następnie dobór tych najbardziej optymalnych. W procesie tym ważne jest także budowanie pozycji strony (siły serwisu) i popularności poprzez kampanie linkowe i rejestrację w wartościowych katalogach branżowych o różnych domenach i IP w szczególności stron popularnych i powiązanych tematycznie z pozycjonowaną witryną (linking is queen).

*Case Study

Zdobycie pierwszych pozycji w wyszukiwarce Google wymaga czasu. Niekiedy jest to okres kilku tygodni, czasami kilku miesięcy.

torby ekologiczne
Rys.1. Strona www.torbyekologiczne.pl jako przykład strony utrzymującej sięw TOP10 od 2007 roku (w różnych lokalizacjach może wyświetlać się na różnych pozycjach).

Zapraszam do mojego portfolio i do kontaktu.
^ do góry
COPYRIGHT © 2001-2015 by 6rano.pl – Tomasz Nastulak, freelancer - Tworzenie i pozycjonowanie stron
zgodna z xHTML zgodna z CSS